Mini dyktafon KS-20

300,00 

Mini dyktafon KS-20 doskonale nadaje się do rejestracji rozmów bezpośrednich. W wersji dla mężczyzn KS-20 posiada zamontowane mocowanie szpilkowe do tkaniny. Umożliwia to szybkie i wygodne ukrycie mini dyktafonu np. pod klapą marynarki. Kobiety umieszczają ten mini dyktafon w biustonoszu. Oczywiście w wersji dla kobiet mini dyktafon nie posiada szpilki mocującej.

8 w magazynie (może być zamówiony)

Opis

76 / 100

 

Dyktafon KS-20

Mini dyktafon KS-20

Pamięć wewnętrzna dyktafonu: 4 GB
Czas ciągłego nagrywania: 20 godzin
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz (-6dB)
Zakres dynamiki : 65 dB
Format zapisu: WAV – 128 Kbps
Zasilanie: akumulator: Li-Pol 110 mAh
Ładowanie akumulatora: USB
Obsługiwane systemy: Win, ME, 2000, XP, Vista, 7, 10
mikrofon zewnętrzny: nie
Magnes : opcjonalnie     Rekomendowane aplikacje do odczytu nagrań : WavePad, AudaCity

Mini dyktafon KS-20 przeznaczony jest do wykonywania nagrań rozmów bezpośrednich. Mały gabaryt KS-20 umożliwia dyskretne jego ukrycie. Kobiety często umieszczają go w biustonoszu a mężczyźni np. w krawacie lik kieszeni koszuli. Ponadto dyktafon posiada pamięć 4 GB co pozwala zgromadzić w pamięci ok. 70 godzin nagrań. Przy dłuższych nagraniach tworzone są pliki cztero godzinne. Każdy taki plik posiada w swoim opisie datę i godzinę jego wykonania.

Projektując dyktafon ks-20 zwróciliśmy przede wszystkim uwagę na jego małe gabaryty. Dlatego dyktafon jest pozbawiony plastikowej obudowy i elementów upiększających. Ponadto rejestrator jest wyposażony w akumulator który pozwala mu na pracę w łącznym czasie ok. 20 godzin. Zapisane nagrania odtwarzane są na standardowych oprogramowania istniejących w komputerze np. Media Player. 

My polecamy stosowanie aplikacji AudaCity lub WawePad. Jest to oprogramowania darmowe edytowane w języku polskim. AudaCity  daje możliwość bardzo szybkiego zapoznania się z wykonanym nagraniem. Umożliwia także obróbkę akustyczną pozyskanego materiału. Dyktafon nagrywa w plikach cztreo godzinnych z zachowaniem ciągłości nagrania. Podsumowując oferowany rejestrator zapewnia doskonałe nagranie rozmów prowadzonych z inną osobą.

 

Mini dyktafon logo

Odpowiemy natychmiast na każde Twoje pytanie.