Dyktafon KS-140

350,00 

Mini dyktafon KS-140 przeznaczony jest do nagrywania rozmów w pomieszczeniach w okresie ok. 140 godzin. Nagrania są wykonywane w plikach cztero godzinnych. Ponadto każdy plik jest datowany to znaczy posiada informacje o dacie i godzinie wykonania nagrania. Dyktafon posiada akumulator o pojemności 1000 mAh co gwarantuje stu procentowe wykorzystanie jego pamięci. Łaowanie akumulatora można prowadzić każdym zasilaczem 5 V.

12 w magazynie (może być zamówiony)

Opis

92 / 100

 Mini dyktafon KS-140

Dane techniczne:

  • Pojemność pamięci wewnętrznej 8 GB.
  • Czas ciągłego nagrywania 140 godzin.
  • Posiada magnes – nie.
  • Posiada mikrofon zewnętrzny – nie.
  • Współpracuje z systemem Windows.

Przeznaczony jest do nagrywania rozmów w pomieszczeniach w okresie ok. 140 godzin. Nagrania są wykonywane w plikach cztero-godzinnych. Ponadto każdy plik jest datowany to znaczy posiada informacje o dacie i godzinie wykonania nagrania.

Mini dyktafon KS-140Dyktafon posiada wgraną aplikacje SetUdiskTime(9X).exe odpowiedzialną za ustawianie aktualnego czasu w rejestratorze.

Mini dyktafon KS-140

Wykonane nagrania można odtwarzać w standardowym programie istniejącym w każdym komputerze o nazwie Media Player. My rekomendujemy program WavPad. Jest to darmowa wersja  profesjonalnej aplikacja służące do obróbki nagrań wykonanych zarówno w standardzie WAV jak równie ż w standardzie mp3

odczyt dyktafonu

mini dyktafon odczyt skasowanych nagrań
Mini dyktafon KS-140 należy do najbardziej popularnych rejestratorów stosowanych przez prywatnych detektywów. Zoptymalizowane gabaryty umożliwiają skuteczne ukrycie rejestratora. 

Dodatkowe informacje.

Mini dyktafon logo

Odpowiemy natychmiast na każde Twoje pytanie.